Bardzo się cieszę, że to właśnie Pani Natalia była odpowiedzialna za dekoracje kwiatowe na moim ślubie i weselu. Stworzyła mój wymarzony, idealny bukiet ślubny dokładnie tak, jak go sobie wyobrażałam. Przepięknie skomponowała i dopasowała kwiaty do całej estetyki przyjęcia i innych ozdób. Pani Natalia brała pod uwagę nasze życzenia i wyobrażenia i zamieniła je w rzeczywistość. Kontakt mailowy był bardzo sprawny i szybki. Kwiaty przepiękne, niezwykłej jakości i trwałości. Pani Natalia to przemiła i serdeczna osoba. Bardzo polecam!

KATARZYNA

Podjęcie współpracy z panią Natalią to była najlepsza decyzja :) Kwiaty i wszystkie dekoracje były przepiękne, idealnie trafione w nasz gust. Dodatkowo podejście pani Natalii jest bardzo profesjonalne, świetny kontakt z klientem, pomoc i udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo polecamy, my byliśmy zachwyceni :) i jeszcze raz dziękujemy :)

KARINA

Pani Natalia wykonała dla mnie przepiękny bukiet ślubny, butonierkę oraz półwianuszek do włosów. Na szczególną pochwałę zasługuje wykonanie bukietu, który kilka dni po ślubie wciąż wygląda jakby dopiero co powstał – kwiaty są w doskonałym stanie mimo panujących upałów. Serdecznie dziękuję i polecam. :)

KATARZYNA

Zdecydowanie polecam współpracę z Natalią!! Tworzy ona niesamowite kompozycje, a przy tym jest przemiłą i ciepłą osobą :)))

MARTA

Wspaniale nam się pracowało z Panią Natalią :) wszystkie dekoracje były przepiękne, kontakt świetny, byliśmy traktowani profesjonalnie i czuliśmy że jesteśmy w dobrych rekach. I tak faktycznie było :)

IZABELA

Najlepsza florystka i dekoratorka na świecie.
Pomoże, doradzi , zrobi i na dodatek jest wsparciem w każdej sprawie ! Dziękuje za ten profesjonalizm i pomoc!

ANNA

Polecam z całego serducha !
Wspaniale przystrojona sala i kocioł.
Bukiet Pani młodej i świadkowi przepiękny, taki jak sobie wymarzyłam ☺️
Kontakt świetny, Pani Natalia jest przemiłą osobą.
Dziękuje bardzo!
Pozdrawiamy i ściskamy! ♥️♥️

MAGDALENA

Polecam z całego serca Bottege di Fiori wszystkim planującym ślub i wesele! Kochani Pani Natalia zrobiła z mojej sali weselnej coś tak pięknego, ze to trzeba zobaczyć na żywo!! Mój bukiet ślubny i wszystkie Kompozycje kwiatowe z tego dnia będę pamiętać do końca życia! Dzięki niej ten dzień był jeszcze piękniejszy i naprawdę nie mogłam lepiej trafić !!!
Dziękuje Ci Natalio za magię i bajeczne uczucie w dzień mojego ślubu! Wszystko dzięki Twojej artystycznej duszy i wielkim sercu!!!

ELWIRA

Pani Natalia tworzy piękne kompozycje. Mój bukiet ślubny był dokładnie taki jak chciałam. Wszystkie dekoracje były na najwyższym poziomie. Polecam ;)

KATARZYNA

Pani Natalia to prawdziwa artystka. Przygotowała dla mnie piękny i oryginalny bukiet z kwiatami bawełny oraz dekoracje na ślub. Bukiet bardzo się podobał i nawet zagraniczni goście hotelowi podchodzili do mnie z prośbą, czy mogą zrobić mu zdjęcie :) Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!

KATARZYNA

Marvellous bouquet of white and black flowers, super beautiful and 100% fitting!
Easy and fast conversation, great service!

JULIA

Natalia! Dziękuję Ci bardzo za cudowne wystrojenie naszego ślubu! Jestem zachwycona każdym detalem! Pomogłaś sprawić, że ten ważny dla nas dzień był wyjątkowy i dokonałaś wszelkich starań, aby wszystko wyglądało, tak jak powinno wyglądać! Wystrój auta był przepiękny! Starannie dobrane kwiaty w sali – wszystko wyglądało obłędnie. Od razu widać ile serca i starań było włożone w wykonanie dekoracji? Dziękuję!

NADIA

Piękne, eleganckie i bardzo oryginalne kompozycje. Wymarzona aranżacja miejsca ceremonii ślubnej i cudowny bukiet! Dziękuję!

ANNA

I’ve got an incredible bouquet!
Very modern, stylish and beautiful. All my wishes have been taken into account
Highly recommend!

ELENA

Chciałam serdecznie podziękować za prześliczne dekoracje i najcudowniejszy bukiet, wyglądał dokładnie tak jak sobie wymarzyłam! Bardzo dziękuję!

KARINA

    ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

    Jest dla mnie bardzo ważne, żeby otrzymywać opinię o moich realizacjach, aby wiedzieć, w którym kierunku iść dalej. Możesz podzielić się wrażeniami ze współpracy ze mną, wypełniając formularz, naciskając poniżej.

    Dziękuję!